středa, ledna 29, 2020

MFF – Bučovice a Staré Město

MFF – Bučovice 2:3

V pátek jsme se chystali na zápas s 1. týmem tabulky a moc dobře jsme věděli, že nás nebude čekat nic lehkého. V současném stavu v tabulce, jsme ale věděli, že potřebujeme každý bod a s tím jsme také chtěli vstoupit do zápasu. To se nám vydařilo na výbornou a předváděli jsme skvělý a bojovný výkon. Družstvo, které je složeno z bývalých hráčů extraligy, se nám podařilo hodně potrápit a hráli jsme s ním naprosto vyrovnaný volejbal. Tento fakt dokumentuje i konečný výsledek. S jednoznačným favoritem jsme zápas dotáhli do tiebreaku, kde nám však chybělo trochu více štěstí a soupeři jsme podlehli 2:3.

MFF – Staré Město 3:1

Druhý den nás čekal podstatně slabší soupeř, kde jsme nutně potřebovali získat 3 body. Rezerva extraligového Zlína přijela bez svých opor a my jsme toho chtěli rozhodně využít. Do zápasu se nám podařilo výborně vstoupit a soupeře jsme jednoznačně přehráli vyhecovaným výkonem. Ve druhém setu jsme však trošku polevili a set se dostal až do vyrovnané koncovky, kde jsme prohráli. Po tomto nezdaru se nám však podařilo naší hru zlepšit a vrátit se k dobrému výkonu z prvního setu. Ve zbylých dvou setech už jsme nepřipustili žádnou komplikaci a připsali si do tabulky 3 důležité body.