pondělí, září 05, 2005

Kolaudace u Lukáše Kouby

Lukáš se nám chtěl (tak jak už je dobrým zvykem v matikách) pochlubit svým novým bytem, a tak nás pozval v pátek na kolaudaci. Sešli jsme s v hojném počtu osmi lidí a obdivovali jsme krásný Lukášův byt a poslouchali jak se zaujetím o něm mluví. Zvlášť se nám líbila kuchyň, i když se okamžitě ukázalo, že si pořídil malou ledničku, protože kromě 40 piv se do ní už nic nevešlo. Zbylé vybavení však vypadalo velmi famózně, i když né všechno, jak Lukáš sám přiznal, umí ovládat.

Nicméně po rychlé prohlídce bytu jsme se pustili do postupného vyprazdňování ledničky. Obzvlášť Lejtko si přinesl velkou formu a po chvíli už ledničku ládoval na novo. Po krátkém občerstvení jsme se šli podívat na Bazén, který je součástí bytového komplexu a došlo i na Saunu. Zde přišla vhod obří želva, kterou jsme Lukášovi koupili, jako dárek. Ovšem nápory stokilových těl dlouho nevydržela.
V sauně bylo fajn, pokud tam nějakej debil neustále nelil velké množství vody na lávové kameny tak, že v ní bylo neobyvatelně (113 °C a 100 %-tní vlhkost). Trochu nás zaskočila partička lidí s nedalekého Německa, kteří se šli o půlnoci vykoupat, ale když jsme jim zazpívali spartakiádu (kterou jsem poprvé viděl zpívat nahým sborem a s nahým dirigentem), tak ocenili náš hudební talent a nakonec se vyřádili s torzem Lukášovi želvy.
Pak kolaudace úspěšně pokračovala až do úplného vyčerpání návštěvníků. Musím konstatovat, že byt přežil bez újmy a je nadále obyvatelný. Průběh je zachycen také na fotkách.

Zbirda

PS. Už se těšíme na Bóruv byt :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat